Kronika e ZezeLajme

Kapen shpërndarësit e drogës ne Lushnje

Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar gjashtë kilogramë marihuanë dhe ka arrestuar Andjol Ismaili, (26) dhe Stavri Nallbani, (27) që të dy banues në Lushnjë, të cilët kanë pasur drogën në makinën e tyre.

Dy personat e kishin blerë lëndën narkotike në Lazarat, dhe do ta shisnin në ambientet shkollore në Lushnjë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button