VIP

Kate Upton do të qëndroje seksi

Supermodelja super seksi, Kate Upton, ka deklaruar se ajo ka besim të madh në veten e saj dhe se nuk do të lejojë që të shndërrohet në thatanike, përderisa mendon se stili i jetesës duhet të jetë normal dhe i përgjegjshëm.

20 vjeçarja, e cila konsiderohet femra më seksi në planet, shpeshherë është kritikuar për mënyrën e saj të shfrenuar të jetesës, por pavarësisht kësaj, ajo ka mbajtur linjat e saj perfide trupore.

“Unë jam i ngazëllyer të jem në një vend ku mund të jem shembull i mirë. Mendoj se është mirë që të lexoni revista dhe të mendoni për një stil jetese të mirë”.

“Tani që i pëlqej industrisë së modës, jam e lumtur që mund të kem ndikimin tim. Unë nuk dua që të bëhem thatanike, jam vajzë normale dhe kam besim në vete”, ka deklaruar Kate për Vogue.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close