Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Aksident i rëndë në autostradë Gostivar – Tetovë, ka të vdekur

0 46

Agjencia e Lajmeve FLAKA, njofton nga vendngjarje për një aksident të rëndë të ndodhur para pak çastesh (ora 23:00) në autostradën Gostivar – Tetovë, në kilometrin e parë nga pikëpagesa rrugore e Gostivarit drejt Tetovës.

policia

Një automjet që ka qenë duke ardhur nga Tetova, është përplasur me dy kuaj që kanë lëvizur në rrugë, dhe si pasojë, dy automjete të tjera pas saj, janë përplasur me njëra tjetrën.

Në vetura e parë që është përplasur me dy kuajt që kanë ngelur të ngordhur në vendngjarje, të pranishëm kanë qenë tre persona, burri që drejtonte automjetit, gruaja dhe fëmija. Nga aksidenti, jetën në vendngjarje e ka humbur gruaja e vozitës, kurse pasagjerët e tjerë janë dërguar me urgjencë në qendrën spitalore të Gostivarit, njofton FLAKA.

Nga aksidenti dëme materiale kanë pësuar të tre veturat e përfshira në ndeshjen zinxhirë, kurse aksidenti është shkaktuar nga prania e kuajve në autostradë si rezultat i mungesës së rrethojave përgjatë autostradës.

Në vendngjarje kanë dalur ekipe të Policisë dhe Prokurorisë Publike, ndërkohë që informatë zyrtare rreth aksidentit tragjik, Policia do të kumton gjatë ditës së nesërme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.