VIP

Kur Shakira ishte tifoze e Real Madrid

Shakira shihet tashmë në Camp Nou duke ndjekur ndeshjet e Barcelonës dhe duke “vuajtur” kur gjërat nuk shkojnë mirë për katalanasit.

Arsyeja është Gerard Pique, mbrojtësi spanjoll i Barcelonës, me të cilin kohët e fundit këngëtarja ka bërë publike lidhjen e saj.

Jo gjithmonë ka qenë kështu. Shakira ka qenë tifoze po kaq e flaktë e rivalëve historikë të Barcelonës, Real Madrid. Ajo është fotografuar me futbollistët madrilenë dhe në një rast ka qenë së bashku me presidentin e ekipit, Florentino Perez, në Bernabeu.

Perez i dhuroi këngëtares bluzën me numrin 5 të Zidane, i cili ka qenë futbollisti i preferuar i këngëtares. Por, tashmë gustot e saj kanë ndryshuar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close