s Lidhjet në estradë që u zbuluan gjatë vitit 2017 | www.Zemra.Org

Lidhjet në estradë që u zbuluan gjatë vitit 2017

Viti 2017 mund të llogaritet si një nga vitet ku shumë fytyra publike kanë gjetur dashurinë e jetës së tyre.

I vogël nuk është as numri i dasmave që kanë bërë bujë e janë përfolur gjatë gjithë këtij viti, shkruan lajmi.net

Të tilla janë dasmat e Xhensilës dhe Besit, ajo e Getit dhe Marinës, e Besnikut të NRG Band me Lolën si dhe Labit me Qendresën, duke mos e harruar as atë të Orindës me Turin, etj.

Krahas tyre, këtë vit janë zbuluar edhe shumë lidhje në estradë, ku këngëtarë e prezantuesë herë u zbuluan nga mediet e herë i kanë bërë vet publike romancat që po përjetojnë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.