Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Lidhjet në estradë që u zbuluan gjatë vitit 2017

0 69

Viti 2017 mund të llogaritet si një nga vitet ku shumë fytyra publike kanë gjetur dashurinë e jetës së tyre.

I vogël nuk është as numri i dasmave që kanë bërë bujë e janë përfolur gjatë gjithë këtij viti, shkruan lajmi.net

Të tilla janë dasmat e Xhensilës dhe Besit, ajo e Getit dhe Marinës, e Besnikut të NRG Band me Lolën si dhe Labit me Qendresën, duke mos e harruar as atë të Orindës me Turin, etj.

Krahas tyre, këtë vit janë zbuluar edhe shumë lidhje në estradë, ku këngëtarë e prezantuesë herë u zbuluan nga mediet e herë i kanë bërë vet publike romancat që po përjetojnë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.