VIP

Lindsay Lohan në arrest shtëpie

Lindsay Lohan është prej ditës së djeshme në arrest shtëpie dhe i është vendosur një byzylyk elektronik, pasi është dënuar për vjedhjen e një varseje në janar.

Lohan, 24 vjeçe, ishte dënuar me 12 ditë burg, por në marrëveshje me prokurorinë, dënimi i saj është pakësuar.

Aktorja duhet të qëndrojë në arrest për 35 ditë dhe lirimi i saj do të bëhet më 29 qershor.

Ajo duhet edhe të kryejë 480 orë punë sociale, nga të cilat 100 në morg.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close