s Lohan më pagoi për seks | www.Zemra.Org

Lohan më pagoi për seks

Një aktor pornostar, i quajtur Alex Torres, ka thënë se ka kryer marrëdhënie seksuale me aktoren Lindsay Lohan, për të cilën thotë se e ka paguar për seks.

Madje, ai ka thënë se ka kryer marrëdhënie në shtëpinë e Lohan, teksa një kat më lart ishte duke fjetur i ati i saj. Ai nuk ka treguar sa ka paguar aktorja.

“Disa prej njerëzve të famshëm të Hollyëood më paguajnë shuma të majme dollarësh, për t’i kënaqur. E njëjta gjë ndodhi edhe me Lindsay Lohan, nuk po tallem!”, ka thënë pornostari.

Ndërkohë, pas këtyre deklaratave, përfaqësuesi i aktores nuk ka mohuar, por as nuk ka pohuar gjë, teksa është mjaftuar të thotë: “Nuk e ndiej të nevojshme t’u përgjigjem disa fjalëve të shprehura nga një pornostar”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.