VIP

Lorik Cana mohon lidhjen me Adelina Tahirin

Ylli i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka qenë i përfolur në media për lidhje të ndryshme, si me ish-Miss Universe Kosova, Zana Krasniqi dhe tani me këngëtaren nga Shkupi, Adelina Tahiri.

Kjo e fundit ka thënë kohëve të fundit se është shoqëruar me Lorikun, por kjo nuk do të thotë se ata janë në lidhje. Ndërsa tani, është vete Cana qe mohon thashethemet duke thënë se që tetë vjet është mësuar me këto thashetheme.

“Ka tetë vjet, qëkurse jam bërë fytyrë publike, që disa media kanë tentuar që të me lidhin në lidhje me femra të ndryshme. Kjo është qesharake, sepse po botojnë gjëra që nuk janë të vërteta”, ka thëne ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button