s Madonna mendon të martohet | www.Zemra.Org

Madonna mendon të martohet

Edhe pse më herët ka thënë se nuk do të martohet më kurrë, Madonna megjithatë është duke e shqyrtuar propozimin e të dashurit të saj 24-vjeçar, Brahim Zaibat.

Para tri javësh, Brahim i ka propozuar martesës Mbretëreshës së muzikës pop në qendrën Kabbalah në New York, mirëpo ajo i ka thënë të dashurit të saj 29 vjet më të ri, se duhet të mendojë para se të përgjigjet.

Një burim i afërt me këngëtaren ka thënë se ajo është mjaft e lumtur në këtë lidhje, megjithatë nuk është e gatshme për një martesë të re.

“Madonna ka frikë të rrijë vetëm. Ky është një problem i madh për të. Veç kësaj, asaj i pëlqen që të ketë pranë vetes një mashkull të ri, sepse ndjehet e re”, ka thënë burimi.

Madonna ka pas vetes dy martesa- me aktorin Sean Penn dhe me regjisorin Guy Ritchie.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.