VIP

Marc Anthony i hakmerret J-Lo, lidhet me një modele

Marc Anthony duket se e ka harruar Jennifer Lopezin dhe ka gjetur dashurinë e re te modelja nga Venezuela, Shannon De Lima.

Martesa e Jennifer Lopez me Marc Anthonyn u ndërpre verën e kaluar dhe Lopez që nga ajo kohë ka qenë në lidhje me Casper Smart, që është fotografuar duke e puthur dhe duke mbajtur duart në yllin gjatë pushimeve.

Dhe, këngëtari Marc Anthony tani publikisht e ka prezantuar dashurinë e re, duke postuar një foto në faqen e tij në Facebook, teksa e puth bukuroshen De Lima në shenjë hakmarrje ndaj Lopezit.

“Për Shannon, statuja ime e lirisë. Puthje vogëlushe”, theksoi Anthony në mesazhin e tij.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button