VIDEO

Mario Balotelli mbetet i njejti, i del punë me një fotografe – Video

Mario Balotelli vazhdon të na suprizoj me befasitë që din të na sjell vetëm ai. Pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes Man. City – Southamton, deri sa lojtarët po ktheheshin në zhveshtore, Marios i del punë me një fotografe të klubit e cila në ato momente po fotografonte lojtarët dhe në ato momente po fotografonte sulmuesin Italian.

[wp-like-locker][/wp-like-locker]
zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button