VIP

U martua Natalie Portman

Natalie Portman ka nxitur spekulime se është martuar me koreografin e baletit, Benjamin Millepied, pasi të dy kanë mbajtur shirita në gishtat e tyre të unazës gjatë pjesëmarrjes në ceremoninë e Academy Awards.

Në vitin e kaluar, ylli i “Black Swan” sapo ishte fejuar dhe ishte shtatzënë teksa e fitoi çmimin Oskar për aktoren më të mirë, ndërsa tani, një vit pas, duket se çifti i njohur për privatësinë e tyre, janë burrë e grua.

Në qershor të vitit të kaluar ata u bënë prindër të djalit Alef, ndërsa akoma nuk ka ndonjë deklaratë të përfaqësuesit të aktores për ta pohuar ose mohuar martesën e tyre.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close