s U martua Natalie Portman | www.Zemra.Org

U martua Natalie Portman

Natalie Portman ka nxitur spekulime se është martuar me koreografin e baletit, Benjamin Millepied, pasi të dy kanë mbajtur shirita në gishtat e tyre të unazës gjatë pjesëmarrjes në ceremoninë e Academy Awards.

Në vitin e kaluar, ylli i “Black Swan” sapo ishte fejuar dhe ishte shtatzënë teksa e fitoi çmimin Oskar për aktoren më të mirë, ndërsa tani, një vit pas, duket se çifti i njohur për privatësinë e tyre, janë burrë e grua.

Në qershor të vitit të kaluar ata u bënë prindër të djalit Alef, ndërsa akoma nuk ka ndonjë deklaratë të përfaqësuesit të aktores për ta pohuar ose mohuar martesën e tyre.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.