s Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare | www.Zemra.Org

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Ylli i “Pulp Fiction”, Uma Thurman, është shtatzënë dhe pret fëmijë me të dashurin e saj, biznesmenin Arpad Busson.

Ky do të jetë fëmija i tretë i aktores, ndërsa i pari me Busson. Ajo ka dy fëmijë nga martesa me Ethan Hawke.

Sipas revistës Life & Style, Uma pritet të bëhet sërish nënë gjatë verës. Ndërsa konfirmimin për shtatzëninë e aktores e ka bërë një përfaqësues i saj për WENN.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.