VIP

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Ylli i “Pulp Fiction”, Uma Thurman, është shtatzënë dhe pret fëmijë me të dashurin e saj, biznesmenin Arpad Busson.

Ky do të jetë fëmija i tretë i aktores, ndërsa i pari me Busson. Ajo ka dy fëmijë nga martesa me Ethan Hawke.

Sipas revistës Life & Style, Uma pritet të bëhet sërish nënë gjatë verës. Ndërsa konfirmimin për shtatzëninë e aktores e ka bërë një përfaqësues i saj për WENN.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close