Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Mesut Memishoski, polici që ndihmon imigrantët në Maqedoni

18
Fotot e policit Mesut Memishoski, nga Manastiri, qarkullojnë me intensitet të madh përmes rrjeteve sociale.

Ndryshe nga koelgët e tij, që nuk e kursyen gazin lotsjellës ndaj emigrantëve, ai ështëfotografuar teksa i jep ujë një fëmije të vogël, raporton Portali Albeu.

Fotoja po bën xhiron në Facebook, ndërsa veprimi i policit në fjalë tregon se jo të gjithë njerëzit janë njësoj.

memishi

Ai është heroi i ditës dhe shembull për kolegët e tij, që dje ushtruan dhunë ndaj emigrantëve! Respekt!

 

Comments are closed.