s Mjekja e qytetit | www.Zemra.Org

Mjekja e qytetit

Shikoni këtë video ku mjekja më qëllim i rrëzon barnat në tokë dhe kur mundohet që ti marë, pacientet gati ndihen të shërruar.
Shikoni çka ndodh në video![wp-like-locker]
[/wp-like-locker]


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.