VIP

Modelja shqiptare zhvishet në plazhet greke (Foto)

Eliada AhmetiEliada Ahmeti është shqiptarja e famshme, e cila qe shtatë vite merret me modelim dhe para disa viteve fitoi edhe kurorën “Miss Playmate Greece”. Pas këtij suksesi, ajo filloi me kontrata pune në Turqi, Francë dhe disa vende të tjera evropiane, kështu që trupi i bukur i saj i hapi dyert e suksesit.

Krahas modelimit, bukuroshja merret njëkohësisht edhe me këshilla bukurie, duke punuar në një qendër shëndeti dhe fitnesti ”Dietology” si institut bukurie në Athinë.

Vazhdoni per ti pare fotot

[wp-like-locker]

“Bukuria është diçka shtazarake, nëse nuk shoqërohet edhe me mençuri”, ka thënë ajo në një intervistë për mediat greke.

 

Eliada Ahmeti

Panorama njofton se ajo për momentin ka ndërprerë kontratat e punës si modele dhe udhëheq një program televiziv jo shumë të shikuar. Gjithashtu, pjesë e performancës së saj janë edhe fotosesionet nga të cilat nuk ndahet aspak.

Së fundi, Eliada është fotografuar e zhveshur në një plazh nudo në Greqi. Madje, në disa raste ajo edhe ka pozuar e zhveshur krejtësisht për të treguar kështu linjat e saja seksi me anë të të cilave ka bërë për vete publikun atje.

[/wp-like-locker]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button