LajmeMaqedoniaPolitika

Disa VIDEO nga ngjarjet e sotme para dhe në Kuvendin e Maqedonisë (VIDEO)

Në vazhdim ju prezantojmë VIDEO nga ngjarjet e ditës së sotme në Kuvendin e Maqedonisë dhe nga protestat para kuvendit.

1. Tërheqja me forcë e deputetëve të LSDM-së nga sigurimi i Parlamentit

[wp-like-locker][/wp-like-locker]
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button