VIDEO

Mos e ndal muzikën… (Video)

Binjaket identike, që kanë 11 muaj që kanë lindur, kënaqen me muzikën që luan babai i tyre.

Ato qeshen, lëvizin trupin nën ritmin e tingujve të kitarës. Shikojeni videon dhe qeshni edhe ju me to.

[wp-like-locker][/wp-like-locker]
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button