LifeStyle

Muskujt që çmendin femrat

Dihet mirë se yjet e Hollivudit i kushtojnë një rëndësi të madhe formave vitale të trupit, pasi ato i bëjnë më tërheqës para kamerës por edhe në syrin e adhuruesve të shumta dhe shumë prej tyre nuk përtojnë t’i ekspozojnë ato.

Nuk janë vetëm femrat ato që çmohen dhe adhurohen për gjoksin dhe trupin e tyre seksi, por janë edhe meshkujt, sidomos ata të famshmit që nxisin interesim jashtëzakonisht të madh kur paraqiten me bluzë të hequr në plazhe apo rrugë.

Dihet mirë se yjet e Hollivudit i kushtojnë një rëndësi të madhe formave vitale të trupit, pasi ato i bëjnë më tërheqës para kamerës por edhe në syrin e adhuruesve të shumta dhe shumë prej tyre nuk përtojnë t’i ekspozojnë ato.

Në mesin e yjeve me gjoksin fizikisht më të ndërtuar, janë edhe Zac Efron, Hugh Jackman, Joe Manganieello, Kellan Lutz, Bradley Cooper, Mechad Brooks, Jude Law, Eddie Cibrian, e shumë të tjerë.

Zac Efron

Dhe ylli që konsiderohet me gjoksin më të mirë, është aktori Zac Efron, i cili është një adhurues i madh i sërfit, kështu që adhurueset e tij shpesh kanë rast që t’i shohin muskujt e tij të jashtëzakonshëm.

Hugh Jackman

Mashkulli më seksi për vitin 2008, vazhdimisht dëshmon se pse e ka merituar këtë titull, pasi mund ta shohim shpesh pa veshje të sipërme, sidomos në plazhe, por edhe në filmat e tij, siç është ‘X-Men Origins: Wolverine’.

Joe Manganiello

Ylli i serisë “True Blood’s” nuk e ka aspak problem që të zbuloj gjoksin përplot muskuj në serinë në fjalë, por gjithashtu edhe në plazhet e bukura të Kalifornisë. Për këtë ai ka edhe adhuruese të shumta që e ndjekin hap pas hapi.

Kellan Lutz

Një i çmendur pas ujit dhe valëve, prandaj nuk është vështirë që yllin e filmit me vampirë ‘Twilight’, ta shohim shpesh vetëm në kostum të larjes, duke bërë sërf në plazhin St. Maarten në Karaibe, që është i preferuari i tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button