HumorInteresanteVIDEO

Ndodhi dhe kjo! I ftuari, pa pritur zhvesh… prezantuesen, ajo lakuriq e ndjek atë në skenë (Video)

Një incident i pabesueshëm ndodhi gjatë një emisioni televiziv live në Spanjë.

Ndodhi dhe kjo!
Ngrinë teleshikuesit tek panë befas një të ftuar në skenën e një emisioni televiziv, i cili iu vërsul prezantueses Maria Lapierda, bashkëshorte e ish-presidentit të Barcelonës, t’i griste fustanin duke e zhveshur lakuriq.
Ndërkohë, ajo e ndoqi atë nëpër studio edhe pse ishte e zhveshur.

 

[wp-like-locker]

Megjithëse incidenti u shënua si nga më të rëndit të ndodhur ndonjëherë live në televizionet e vendit, të shumtë ishin ata të cilët deklaruan se ishte një sajesë.
Dhe e gjitha kjo për të tërhequr vëmendjen e teleshikuesve.

Gjykimet e kritikëve televizivë, arritën në këtë pikë, pasi reagimet e prezantueses nuk ishin ato të pritura, pasi në një incident të tillë, gjithkush do të reagonte shumë më ndryshe se ajo.

[/wp-like-locker]

 

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button