LajmeShqiperia

Ne Durres ekzekutohen me armë babë e bir

Babë e bir janë ekzekutuar me armë mbrëmjen e së mërkurës rreth orës 17:55, në zonën e quajtur “4 rrugët e Shijakut”. Mësohet se dy viktimat janë R. S. 55 vjeç, dhe i biri i tij I. S. 24 vjeç.

Babë e bir janë ekzekutuar me armë mbrëmjen e së mërkurës rreth orës 17:55, në zonën e quajtur “4 rrugët e Shijakut” ne Durres. Mësohet se dy viktimat janë R. S. 55 vjeç, dhe i biri i tij I. S. 24 vjeç.

Ende nuk ka të dhëna për autorët e vrasjes si dhe shkaqet e ekzekutimit. Ndërsa dy viktimat kanë gjetur vdekjen në spitalin e Durrësit. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe është vënë në kërkim të autorëve.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close