Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Në qendër të Shkupit gjendet i varur një person (Video 18+)

isa-ademTrupi i Isa Adem. , një burrë 58 vjeçar nga Shkupi, sot në mëngjes është gjendur i vetëvarur në një pemë në qendër të qytetit të Shkupit, në parkun përballë ish-ndërtesës së “Nova Makedonija”.

Sipas policisë, në trup nuk janë gjetur shenja dhune.

Trupi qëndroi i varur para syve të qytetarëve më shumë se 4 orë, nga mëngjesi kur u zbulua nga qytetarërt deri sa policia dhe zjarrëfiksit erdhën ta zbresin atë nga druri ku e kishte vënë litarin.

Në vendin ku gjet i varuri ka numër të madh institucionesh shtetërore dhe disa ministri të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button