VIP

Nicole Scherzinger hoste e X Factor

Nicole Scherzinger do të jetë prezantuese në edicionin amerikan të X Factor.

Revista People ka shkruar se Simon Cowell ka nënshkruar me yllin e Pussycat Dolls për të luajt në këtë program, mirëpo ende nuk dihet se më kënd do të bashkëprezantoj Nicole.

Simon dhe producenti L.A. Reid janë të vetmit anëtarë të jurisë që deri me tani janë konfirmuar në panel, përderisa thuhet se Katy Perry, Nicki Minaj, Mariah Carey dhe Paula Abdul do të jenë emrat që do të marrin rolin e dy femrave në emision.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close