KosovaKronika e ZezeLajme

Një e arrestuar për mundësim prostitucioni

prangaPolicia e Kosovës ka arrestuar një femër, e cila ka kryer veprën mundësim dhe detyrim në prostitucion.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Nekoc të Drenasit.

Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit në lidhje me rastin është liruar, ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button