KosovaKronika e ZezeLajme

Një i vrarë dhe tre të plagosur në Prizren

Një person është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në orët e paradites të së mërkurës në Prizren.

Ngjarjen e ka konfirmuar për Indeksonline, policia lokale. Ngjarja besohet të ketë ndodhur në lokalet e një bastore sportive në këtë qytet.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes së rëndë. Autori që ka shkaktuar ngjarjen besohet se është nga Suhareka.

Policia është duke bërë hetimet për vrasjen.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close