MuzikeVIDEO

NRG BAND – PER TY


Asniher mo s’më ke thirr
Ti me m’vet mu a je mirë?
E pas ndarjes me ty
Kërkon s’du me pa me sy

Asniher mo s’më ke thirr
Ti me m’vet mu a je mirë?
Niva që je dashuru
Dhe s’po ta nin mo për mu

Ref:
Për ty shumë gjona bona, bona
Zemrën veç ty ta fala
E tash po m’vret mu fjala
Që s’po m’don s’po m’don mo
2x

Deri dje e jemja
Sot me tjeterkon
Po ma bën ti për inati
Po e di që m’don

Lej, lej, lej, lej kta tripa
Mos mi bo veç se mërzitna
Une e ti duhet me u ndreq
S’di pse ki qejf me m’pa keq
2x

Ref:
Për ty shumë gjona bona, bona
Zemrën veç ty ta fala
E tash po m’vret mu fjala
Qe s’po m’don s’po m’don mo
4x

Shkarko falas ne mp3.zemra.org

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button