MuzikeVIDEOVIP

Pajtohen Jennifer Lopez dhe Marc Anthony (Video)

Edhe pse këtë verë u ndanë pas shtatë viteve martesë, Jennifer Lopez dhe Mark Anthony, duket se janë pajtuar, së paku për një projekt të përbashkët. Me këtë rast, ata bënë me dije se i kanë tejkaluar mosmarrëveshjet.

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony janë zgjedhur për të marrë pjesë në emisionin për talentë Q’Viva.

Megjithëse është raportuar se ata kanë acaruar marrëdhëniet, nga xhirimet e këtij emisioni marrëdhëniet e tyre duken mjaft të relaksuara.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close