VIP

Genta e Dafina,duet për vitin e ri

Genta dhe Dafina bëhen bashkë, jo në jetën e tyre private si dy bukuroshe të ndara të estradës, por ato janë bashkuar me një këngë duet. Kënga e tyre që paralajmërohet se do të bëhet hit më i dëgjuar është pjesë e programit festiv të televizionit RTV21 dhe ekskluzivisht do të lansohet në natën e ndrrimit të moteve.

Dy yjet e preferuara të skenës muzikore shqiptare janë edhe më të vizituarat dhe më me shumë fansa në faqet sociale, si facebook. Dafina Zeqiri dhe Genta Ismajli, tashmë të dyja kanë fatin e njejtë pas shkëputjes së lidhjeve të tyre të dashurisë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button