VIP

Paris Hilton e jeton momentin

Paris Hilton thotë se ajo e jeton momentin dhe nuk lejon që kritikët ta mposhtin.

Bukuroshja 31-vjeçare, e cila së fundi ka qenë me pushime në Evropë, ka vendosur të mos shqetësohet për pasojat dhe refuzon të shqetësohet nga kritikët e saj.

“Jeta bëhet shumë më e mirë kur ju vendosni të mos shqetësoheni. Vetëm jetoni momentin dhe mos lejoni askush ose asgjë t’ju mposhtë”, ka shkruar Hilton në Twitterin e saj.

Paris ditët e fundit i ka kaluar në ishullin spanjoll Ibiza me motrën e saj Nicky dhe disa miq të tyre, të cilët kanë kaluar kohën duke gjetur një mesatare në mes “argëtimit të rëndë dhe netëve relaksuese”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close