Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Pikturoi njëkohësisht në tri vende të ndryshme (Video)

0 27

Alex KiesslingArtisti austriak, Alex Kiessling, ka vizatuar njëkohësisht tri piktura në tri vende të ndryshme evropiane, falë robotëve që kanë imituar secilën lëvizje të tij.

Daily Mail njofton se vet artisti ishte në Vjenë, ndërsa robotët kanë vizatuar në Londër dhe në Berlin me ndihmën e transmetimit satelitor.

“Pikturat që i kanë bërë robotët janë pjesë e origjinalit që kam vizatuar unë, prandaj e plotësojnë atë”, ka deklaruar Kiessling.

Leave A Reply

Your email address will not be published.