Lajme

Publikohet super hiti Flori dhe Gena: Jo vetem fjale (VIDEO)

flori-gena-300x166Kengetaret e hiteve, Gena dhe Flori Mumajesi, kane publikuar sot bashkepunimin e tyre titulluar ”Jo vetem fjale”.

Realizimi i kesaj kenge u ka marre atyre rreth dy muaj, derisa nuk kane arritur rezultatin e deshiruar.Kenga eshte argetuese e ritmike dhe pritet qe kete vere te jete ne majat e top-listave shqiptare.

Pas ketij dueti, Gena do te punoje per nje tjeter bashkepunim te vecante.
“Kete vit do te kem edhe nje bashkepunim tjeter me kengetaren Nora Istrefi, kenga do te realizohet nga Big Bang ne Prishtine”, ka treguar Gena dite me pare per Indeksonline.

Ndryshe, Gena dhe Flori njihen si dy nga kengetaret me te kerkuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button