s Qeveria e Maqedonisë i ka shpallur luftë kësaj video, don ta zhduk! | www.Zemra.Org

Qeveria e Maqedonisë i ka shpallur luftë kësaj video, don ta zhduk!

Qeveria e Maqedonise po lufton per zhdukjen e kesaj bisede!!
Shperndajeni sa me shume kete video!!

Ermira-Mehmeti

Një ndodhi skandaloze në jetën e politikanëve shqiptarë, është kthyer në debatin më të rëndë, dhe më neveritës ndër shqiptarë, jo vetëm në Maqedoni, por në të gjithë botën shqiptare. Rrëfimet dhe dialogjet e rënduara dhe që zbulojnë identitetin e pështirë të politikanëve në Maqedoni, po tregojnë se ku ka rënë vetëdija dhe morali politik.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.