Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Qeveria e Maqedonisë i ka shpallur luftë kësaj video, don ta zhduk!

0 27

Qeveria e Maqedonise po lufton per zhdukjen e kesaj bisede!!
Shperndajeni sa me shume kete video!!

Ermira-Mehmeti

Një ndodhi skandaloze në jetën e politikanëve shqiptarë, është kthyer në debatin më të rëndë, dhe më neveritës ndër shqiptarë, jo vetëm në Maqedoni, por në të gjithë botën shqiptare. Rrëfimet dhe dialogjet e rënduara dhe që zbulojnë identitetin e pështirë të politikanëve në Maqedoni, po tregojnë se ku ka rënë vetëdija dhe morali politik.

Leave A Reply

Your email address will not be published.