s Me plis në kokë, shqiptari nokauton maqedonasin në ring (VIDEO)

Shqiptari nokauton maqedonasin në ring (VIDEO)

Me plis në kokë, me muzikë shqipe në sfond, kikboksieri shqiptar Sazan Kimbo është futur në ring për të mbyllur ndeshjen që në raundin e parë duke mboshtur me nokaut maqedonasin Aleksandar Dimovski, shkruan Zemra.org

Kimbo ka shfaqur shkathtësi dhe shpejtësi të madhe në pak sekonda të ndeshjes, aq edhe sa ka zgjatur, duke e mbyllur me një rezultat jashtëzaonisht triumfues.

Kjo është një fitore tjetër e radhes kikboksierit Sazan Kimbo në ring./Zemra.org


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.