Shqiptari nokauton maqedonasin në ring (VIDEO)

Me këngë shqipe dhe plis në kokë, për kohë rekord shqiptari nokauton maqedonasin në ring (VIDEO)

0 1,121

Me plis në kokë, me muzikë shqipe në sfond, kikboksieri shqiptar Sazan Kimbo është futur në ring për të mbyllur ndeshjen që në raundin e parë duke mboshtur me nokaut maqedonasin Aleksandar Dimovski, shkruan Zemra.org

Kimbo ka shfaqur shkathtësi dhe shpejtësi të madhe në pak sekonda të ndeshjes, aq edhe sa ka zgjatur, duke e mbyllur me një rezultat jashtëzaonisht triumfues.

Kjo është një fitore tjetër e radhes kikboksierit Sazan Kimbo në ring./Zemra.org

Leave A Reply

Your email address will not be published.