BotaLajmeVIDEO

Shikoni çfarë rrahje masive fillon pas një mosmarrëveshje në trafik

Pamjet tregojnë dhjetëra njerëz të shpërndarë përgjatë rrugës në Yorkshire të Jugut më 25 korrik duke sulmuar njëri-tjetrin në mes të britmave dhe bërtitjeve me zë të lartë.
Tre persona u plagosën pasi shpërtheu një përleshje në rrugë në Sheffield që pa një turmë të sulmonte njëri-tjetrin me karrige, një fshesë dhe copa druri.

Pamjet tronditëse tregojnë dhjetëra njerëz të shpërndarë përgjatë rrugës në Yorkshire të Jugut më 25 korrik duke sulmuar njëri-tjetrin në mes të britmave dhe bërtitjeve me zë të lartë.

Një burrë  mund të shihet duke u përpjekur të gjuaj një burrë tjetër që po e godet me shkop druri ndërsa të tjerët hedhin grushta. Një grua është parë duke hedhur atë që duket se është një tullë.

Një grua tjetër shfaqet më pas me një copë druri të cilin ajo fillon të lëkundet, duke u dukur sikur po përpiqet të godasë një burrë duke mbajtur një fshesë të thyer prej druri.

Një grup i grave, njëra e armatosur me një tullë, gjithashtu mund të shihet duke luftuar me një burrë dhe ai duket se godet njërën prej tyre në fytyrë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button