Interesante

Shqiptarja harron te vishet dhe futet nudo ne metro

 

[wp-like-locker]

Nje Shqiptare rreth te 30-tave ka habitur njerezit qe ndodheshin ne stacionin e metrose se Milanos. 

Shqiptarja e cila jeton prej vitesh ne Itali ka harruar te vishet ne pjesen e poshtme dhe pasi e kane pyetur eshte pergjigjur thjeshte duke thene se kish harruar te vishet.

Me idene e saj femra Shqiptare kish dale nga shtepia e veshur pas kryerjes se nje dushi dhe e ka vene re kte fakt vetem kur te tjeret ja kishin vene ne dukje. Lajmi beri buje ne gazetat Italiane te cilat nuk lane pa e postuar lajmin.

[/wp-like-locker]

 


Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button