KosovaKronika e ZezeLajmeMaqedoniaShqiperia

Shtetasi shqiptar kapet me 8 kg drogë në Tabanoc

Në vendkalimin kufitar Tabanoc mes Maqedonisë dhe Serbisë, në një makinë me targa shqiptare, policia ka zbuluar sasi të drogës marihuanë.

Policia bëri të ditur se gjatë kontrollit të makinës që drejtohej nga një shtetas shqiptar është zbuluar tetë kilogram drogë të llojit marihuanë inforojnë mediat.

Policia theksoi se droga po hynte në territorin e Maqedonisë nga Serbia dhe se ajo ishte dedikuar për tregun vendas.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button