s Shqiptar | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Shqiptar

Bleona Qereti : Dua burrë Shqiptar dhe thot se … (VIDEO)

Bleona Qereti : Dua burrë Shqiptar dhe thot se … (VIDEO)

Bleona Qereti : Dua burrë Shqiptar dhe thot se … (VIDEO) [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Ermira Mehmeti: Ka ardhur koha që në Maqedoni një shqiptar të bëhet president

Ermira Mehmeti: Ka ardhur koha që në Maqedoni një shqiptar të bëhet president

Në tubimin e mbrëmshëm me qytetarë në Shkup, Bashkimi Demokratik për Integrim ka bërë thirrje që sërish shqiptarët t’i bojkotojnë zgjedhjet presidenciale. “Ka ardhur koha që në Maqedoni një shqiptar… Read more »

Gold AG – Shqiptar (Teksti i Kenges)

Gold AG – Shqiptar (Teksti i Kenges)

Teksti i Kenges Gold AG – Shqiptar Sa tzezat po vin po pi presim do spi dim Rrencat po na majn kshyre neve spo na nin Kosoven na mloj kejt… Read more »

Bokseri 13 vjecar Shqiptar që është duke mahnitur botën (VIDEO)

Bokseri 13 vjecar Shqiptar që është duke mahnitur botën (VIDEO)

Vogëlushi Reshat Mati që nga mosha e tij e hershme është marë me boks dhe ka qenë Nr.1 në boxing dhe Nr.1 në kickboxing në kategorinë e tij, asnjëherë ska… Read more »

Aksident i 38 veturave në Sërbi, pjesëmarrës edhe mërgimtar shqiptar (FOTO-VIDEO)

Aksident i 38 veturave në Sërbi, pjesëmarrës edhe mërgimtar shqiptar (FOTO-VIDEO)

Dy persona e kanë humbur jetën kurse 26 të tjerë janë lënduar në një aksident komunikacioni në autostradën Beograd-Zagreb tek pika e pagesës Simanovci, rreth 35 kilometra në perëndim të… Read more »

Flet i shumëkërkuari shqiptar: Kërkoj drejtësi

Flet i shumëkërkuari shqiptar: Kërkoj drejtësi

ITALI – “Mos e telefononi duke i thirrur bos dhe mos e quani personazh të njohur, këto etiketa nuk janë për të”. Kështu e ka nisur shkrimin “ll Giornale di Vicenza”,… Read more »

Vdes aktori i njohur me prejardhje shqiptare Paul Walker

Vdes aktori i njohur me prejardhje shqiptare Paul Walker

Ylli i filmit “The Fast and the Furious”  Paul Walker, ndroi jetë ditën e shtunë në një aksident në Californi. Sipas mediave amerikane, Paul Walker ishte në një Porsche bashkë… Read more »

Ronaldo: Lironi nga akuzat djalin shqiptar

Ronaldo: Lironi nga akuzat djalin shqiptar

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka reaguar si rallë herë ndonjë futbollist. Ai ka treguar personalitetin e jashtëzakonshëm, duke kërkuar lirimin nga akuzat për djalin shqiptar që hyri në… Read more »

Këngëtarja serbe Natasha Bekvalac në lidhje me shqiptar!

Këngëtarja serbe Natasha Bekvalac në lidhje me shqiptar!

Këngëtarja serbe, Natasha Bekvalac, është duke dalë me biznesmenin me origjinë nga Gjakova, Qazim Osmanin, i cili prej dhjetëra vitesh jeton në Hamburg dhe ka krijuar pasuri përrallore.Qazim Osmani së… Read more »

Rrihet edhe një shqiptar i mitur në Shkup

Rrihet edhe një shqiptar i mitur në Shkup

Pesë persona të panjohur kanë sulmuar shtatëmbëdhjetë vjeçarin E.S. (17) nga fshati Krushopek, me shkelma dhe grushta në kokë dhe trup me çka i kanë shkaktuar dëmtime të rënda, thonë… Read more »