FutbollLajme

Si quhet Ronaldo në japonisht?

Të gjitha tallen me Cristiano Ronaldon. Pas dështimit të dy rasteve të mira shënimi në El Clasico, dhe humbjes së Real Madridit, mediat e kanë sulmuar portugezin. Njëra pre gazetave argjentinase Ole, është tallur në llogari të Ronaldos.

Pas arrritjes së Barcelonës në Japoni, në një foto të Messit të shoqëruar nga zyrtarët dhe policët japonezë, gazeta shtron pyetjen si quhet Ronaldo në japonisht: “Afër Messit”, është përgjiigjur gazeta me një titull të madh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button