s Soni Malaj bashkëpunon me Baba Stars | www.Zemra.Org

Soni Malaj bashkëpunon me Baba Stars

Këngëtarja nga Shqipëria, Soni Malaj e cila ka kohë që jeton në Spanjë dhe nuk ishte aq aktive këto muaj në skenën muzikore, thuhet se është duke u përgatitur për një këngë të re.

Sipas Prive, krijuesja e hitit “Ndarja” së shpejti do të vijë me një projekt të përbashkët me Baba Stars.

Nuk është bërë e ditur se me cilët nga anëtarët e labelit Baba Stars do të bashkëpunojë, por mundësia për një bashkëpunim është e hapur.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.