LajmeMaqedoniaPolitika

Sulmohet në mesnatë selia e BDI-së në Tetovë

Një person ende i paidentifikuar ka sulmuar selinë e BDI-së në Reçiçë të Vogël në Tetovë.
bdi

Policia është njoftuar për sulmin dhe ka arrestuar personin që ka dhuruar zyrat e partisë shqiptare.

Sipas dëshmitarëve okularë, dyshohet se personi ka qenë i pakënaqur nga BDI_ja dhe nga mllefi që ka patur ka shfryë, duke goditur zyrat e Bashkimit Demokratik për Integrim.

zemraorg

Related Articles

Back to top button