s Agjenti Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Agjenti

Liverpooli i interesuar në Lavezzin

Liverpooli i interesuar në Lavezzin

Agjenti argjentinas Jose Alberti thotë se ylli i Napolit, Ezequiel Lavezzi, mund të jetë lojtar i Liverpoolit në sezonin e ardhshëm. “Dy vite më parë, kam përcjellë një takim në… Read more »

Agjenti anglez do të ndahet nga gruaja, e vë në listën e terroristëve

Agjenti anglez do të ndahet nga gruaja, e vë në listën e terroristëve

Londër, Ka zgjedhur rrugën më të shkurtër e më të çuditshme për tu ndarë nga gruaja e tij duke shmangur kështu avokatët dhe gjykatat. Një funksionar emigracioni anglez ka shtuar… Read more »