s Liverpooli i interesuar në Lavezzin | www.Zemra.Org

Liverpooli i interesuar në Lavezzin

Agjenti argjentinas Jose Alberti thotë se ylli i Napolit, Ezequiel Lavezzi, mund të jetë lojtar i Liverpoolit në sezonin e ardhshëm.

“Dy vite më parë, kam përcjellë një takim në mes të liderëve të Liverpoolit dhe Napolit. Ne diskutuam një marrëveshje të mundshme për ta çuar Lavezzin në Angli”.

“Asgjë nuk ka ndodhur, por e di se klubet angleze ende kanë një interesim të madh në lojtarin, veçanërisht pas paraqitjeve të tij këtë sezon”.

“Unë jam i mendimit se nëse ata dështojnë të përmirësojnë kontratën e El Pocho, pas këtij sezoni ne mund ta shohim atë të largohet”, ka thënë agjenti.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.