Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Aurela Gace

Vesa Luma e dashuruar pas zerit te Aurela Gaçes

Kjo foto që shihni është realizuar gjatë një spektakli të përvitshëm, që mbahet në diasporë dhe konkretisht këtë herë në Cyrih, “Miss dhe Mister Universi shqiptar”. Besoj se i njihni se kush janë, është këngëtarja Vesa Luma, duke u…

Aurela Gaçe vjen me këngë të re

Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj më të re të quajtur “Tranzit”. Këtë këngë ajo e ka shoqëruar edhe me një video shumë profesionale, e cila është xhiruar në ditët e fundit të shtatzënisë së saj. Për muzikën e këngës është përkujdesur…

Këngëtaret që u bënë nëna në vitin 2011

Vitin që po e lëmë pas, përveç martesave, në mesin e yjeve trend ishte edhe të bërit prind. Ndër të parat që lindën këtë vit ishte Edona Llalloshi. Këngëtarja kosovare, e cila është e martuar me biznesmenin nga Peja, Gazi…

Aurela Gaçe, rrëfen sekretet e shtatzënisë

Pas publikimit në kopertinën e numrit të kaluar në revistën “Jeta”, të fotove dhe intervistës së këngëtares së njohur shqiptare Aurela Gaçe, interesimi i lexuesve dhe fansëve të saj, për të mësuar më shumë mbi shtatzëninë, ka qënë mjaft i…

Nora Istrefi vjen me këngë ‘femërore’

Nora Istrefi këtë javë do të sjellë këngën e saj më të re, me një videoklip të realizuar nga produksioni “Entermedia”. Kënga, siç edhe është përfolur më herët, do të jetë në bashkëpunim me reperin kosovar Mc Kresha (i cili ka…

Lansohet klipi “Cash” i Aurelës dhe Mc Kreshës

Shumë kohë më parë ishte folur për një bashkëpunim mes Aurela Gaçes dhe reperit kosovar Mc Kresha. Dhe dyshja tashmë kanë realizuar këngën e tyre dhe e kanë shoqëruar atë edhe me videoklip. Kënga, e cila parashihet të bëhet hit veror,…

Eurovizion, Shqipëria nuk arrin finalen

Mbrëmjen e djeshme nisi Eurovizioni, festivali europian i këngës, me gjysmëfinalen e tij të parë, në Dusseldorf të Gjermanisë. Në këtë natë të parë ku u prezantuan 19 këngë, konkurroi edhe përfaqësuesja e vendit tonë, Aurela Gaçe, me…

Aurela Gace përfaqëson gjithë shqiptarët

Këngëtarja e mirënjohur që do të përfaqësojë shqiptarët në festivalit Eurovizion, Aurela Gaçe ka bërë promovimin e këngës së saj në Prishtinë, me ç’rast pohoi se nuk i intereson nëse do të përsëritet votimi politik e fqinjësor në këtë…