Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Incident në Shkup, goditen brutalisht disa të rinjë

25

Shkup, 2 shkurt – Tmerr i vërtet ka ndodhur mbrëm rreth orës 21:00 në stacionin e autobusit pranë kompleksit Treska në Shkup.

rrahje

Policia ka njftuar se 19-vjeçari me iniciale D.I., së bashku me dy shokë, pasi ka zbritur nga autobusi me numër 19, pas tij kanë zbritur dhe katër persona të tjerë te panjohur.

Këta të fundit menjëherë e kanë sulmuar fizikisht djaloshin, duke e therrur me thikë dhe duke e goditur ne gjoks.

Si pasojë e lëndimeve serioze D.I., menjëherë është dërguar në një klinik private, por më pas me urdhër të mjekut, është dërguar me ambulancën e Qendrës urgente, ku mjekët kanë konstatuar plagë të rënda trupore, por edhe goditje në pëlhurën e mushkërive. Fatmirësisht, viktima është jashtë rrezikut për jetë. Policia ka kumtuar se i ka ndërmarrë të gjitha autorizet dhe masta ligjore për t’i kapur autorët.

Comments are closed.