s Tiranë, zjarr i fuqishëm në një magazinë | www.Zemra.Org

Tiranë, zjarr i fuqishëm në një magazinë

Një zjarr i fuqishëm në një magazinë bojërash në autostradën Tiranë-Durrës ka vënë në alarm këtë pasdite zjarrfikësit e kryeqytetit dhe të Durrësit.

Magazina ndodhet pranë Drejtorisë së Nxjerrjes së Targave, pranë fshatit Domje.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë gjashtë makina zjarrfikëse, që po punojnë intensivisht për të vënë nën kontroll flakët.

Sipas News 24, dyshohet se zjarri është shkaktuar nga dy punëtorë që po saldonin një objekt në brendësi të magazinës. Aktualisht nuk ka informacione për persona të lënduar, ndërkohë që dëmet materiale pritet të jenë të konsiderueshme.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.