DashuriaTregime Erotike

Tregime Erotike – Sot eshte dita e seksit

Sot eshte dita e takimit tone. Bashke mezi presim ta shohim njeri-tjetrin. Ti me pret me makine posht shtepise si gjithmone. Hypi ne makine, te jap 1 puthje dhe shkojme dalim.

Duke ecur me makine ti tundohesh nga kembet e mia te gjata dhe te holla dhe fillon te fusesh doren midis kofsheve duke e ngritur fundin lart. Une ta heq doren lehte duke pretenduar se po te rrefuzoj por ti kembengul prape dhe e fut doren pak me force.

Arrijme te nje bar, dalim nga makina dhe ti je duke ecur prapa meje duke me kapur te beli. Futemi ne bar, ulemi per te pire dicka, ulemi dhe presim kur te vije porosia jone, ti fillon prape me kembet e mia duke me thene se do deshire kishe te me kapje prej beli ne ate moment te me hipje mbi tavoline dhe ti mi hapje kembet e mia dhe te me qije fort. Une buzeqesh me fjalet e tua duke konfirmuar pelqimin tim.

Ne ate kohe vjen kamarierja bie pijet tona dhe largohet. Ty te ka kap eksitimi por ama te pelqen menyra ime indiferente. Fillon dhe me perkedhel floket duke me peshperitur ne vesh fjale te nxehta dhe duke thene – ” do ta lepij pidhin me llap derisa te renkosh per karin tim , do te qij fort derisa te ulerasesh”. E eksituar nga fjalet e tua te pista te cilat me pelqejne, fillon me hipen deshira dhe nxehtesia per te bere dashuri me ty. Kerkoj te ikim ne shtepi pasi nuk po duroja dot.

Futemi ne makine, dhe une te kap fort karin tend i cili tani eshte bere i forte dru. Ty te pelqen kjo gje dhe une filloj dhe fus doren time te ftohte mbrenda pantallonave duke kapur karin tend te nxehte dhe te erektuar. Ti jep nje renkim te thelle dhe buza te qesh. Une e heq doren, duke te bere ty te deshperuar dhe me te eksituar ne te njejten kohe. Fillon i jep makines me shpejt pasi nuk duron dot sa te vemi te shtepia jote. Une filloj ngre fundin tim me lart dhe ferkuar kofshet e mia, ty te pelqen kjo gje dhe syte i hedh te une. Arrijme ne shtepi, duke ngjitur shkallet ti je prapa meje dhe me fut doren deri te pidhi dhe me ben mua qe gati te pengohem.

Futemi ne shtepi, sa mbyll deren me kap prej beli dhe fillon lepin te veshi dukr zbritur te gusha ime e bardhe. vJEN prape lart dhe me fut gjuhen tende ngadale duke me puthur me pasion. Duke u puthur te dy une filloj te thith buzen tende te poshtme per te cilen vdes. Duke u puthur ecim drejt krevatit. Duart e tona jane kudo ne trupat tane, dhe fillojme duke e zhveshur njeri-tjetrin. Derisa arrijme te krevati ti me shtyn me force ne krevat.

Ti ke arritur te me zhveshesh komplet dhe fillon me puth ne gushe duke zbritur te gjoksi im edhe duke me thithur cicat. Une te kundershtoj pasi e di qe ty te pelqen kundershtimi im, ta heq koken dhe te them, “ti sme qin dot”. Ti buzeqesh dhe eksitohesh me fort ne ate moment, me kap dy duart me mi ngre lart dhe mi mban me njeren dore per te qene me i lire. Fillon me thith gjoksin fort, une jap klithma kenaqsie, ti zbret te kerthiza duke me lepire pa pushim sepse e di qe une aty cmendem. Ti mi leshon duart lehte dhe une filloj te kap trupin tend.

Duke levizur arrij te ve ty posht dhe te jem vete siper duke te puthur, edhe duke kafshuar trupin tend. Vete posht te kari jot i nxehte, dhe e lepij me llap duke e njomur ate. Ti renkon, une e fus karin tend ne goje lehte dhe thelle duke e thithur. Filloj te bej gojore, dhe kari jot rreshket ne gojen time duke u bere edhe me i forte. Ti me kap lehte dhe arrin te me vesh mua posht. Me thith gjoksin perseri duke i kafshur cicat me dhembe pasi ato jane ngritur dhe jane forcuar. Zbret posht dhe me [puth te vendi tatuazhit tim, aty ku ty te perlqen shume, fillon pastaj me llap te hijet, te shalet duke mi thithur edhe vjen prape lart, me ne fund te pidhi im i lengezuar dhe i nxehur keq.

E fut llapen tende lehte duke ma lepire. Fillon ta thithesh koken e pidhit dhe une renkoj, ti e fut llapen me thelle ne pidhin tim i cili nuk po duron dot me. Duke renkuar te lutem te them “dua karin tend, dua te me qish fort, te lutemm fute, te lutemmm”. Ti akoma refuzon, te pelqen te me cmendesh, une renkoj me shume duke bertitur dhe lutur ty. Me ne fund ti e fut ngadale karin tend te nxehte dhe te fort dru te pidhi im. OHHHHH ca ndjenje, fillon te me flasesh piste “” te pelqen kari im zemer, do te fi fort, do te shqyej pidhin tend te vogel, do te bej te renkosh”” une kenaqem nga fjalet e tua, dhe e dua karin tend te penetroje me thelle pidhit tim.

Ti fillon te me qish fort, mi ngre kembet lart dhe kari hyn pa pengese. E eksituar deri ne vdekje te kerkoj te me qish fort duke thirrur me ze “” me qi fort zemer, ma ca pidhin, e dua fort, fortt fortt”” Ti ke arritur kulmin tend, e nxjerr karin per i moment dhe me kap prej bythesh, me ve ne pozicion doggy style, ma fut karin fort dhe fillon te pomposh fort duke me kapur te floket me i dore edhe me doren tjeter te shpatulla ime.

Fort shpirt, ma qii pidhin fort”” bertas une si e marre. Shpejtesia dhe forca ka arritur kulmin, derisa vjen momenti dhe ti prishesh brenda meje dhe une e ndjej spermen tende te nxehte qe deperton thelle ne pidhin tim. OHHHHH ca kenaqsie, shtrihemi me pas per tu qetesuar duke buzeqeshur me njeri tjetrin.

 

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close