DashuriaTregime Erotike

Tregime Erotike – Seks ne ashensor

Sapo e takova te fejuarin ,mbas 4 muaj qe ai ndodhej ne Itali per nje specializim, me puthi duke me peshperitur ne vesh – sa me ka marre malli zemer – te njeten gje i thashe dhe une.
Morem taxi per ne hotelin ku ishte akomoduar i fejuari im kete periudhe.
Gjate rruges ne taxi ai filloi te me perkedheli kofshet duke e shtyre doren drejt pidhit tim qe po ndizej ngadale ngadale.

Hapa pak kembet dhe dora e tij preku pidhin tim mbi mbathje.
Mberritem ne hotel u futem ne ashensor , kishte pasqyre dhe une po rregulloja pak floket kur ndiej diçka te forte qe me shtynte ne vithe.
Kari i tij ishte marrosur dhe vazhdoi te me digjte brenda .
U ktheva me fytyre nga ai dhe me pa ne sy sikur donte te me pyeste – a fillojme ?. Dhe pse nuk me pyeti une tunda koken ne shenje pohimi.
Atehere ai ne nje menyre te rryfeshme shtypi butonin stop te ashensorit dhe leshoi nje renkim huuuuu.

Me rrembeu me duar trupin dhe filluam te putheshim , te kfashonim buzet e njeri tjetrit , i thitha gjuhen , pastaj e lashe te rrokullisej me gjuhen time
Ai u shkeput dhe vazhdoi duke me lepire veshin dhe doren e djthte po e rreshkiste neper kofshet e mia duke e afruar drejt pidhit tim qe po pervelohej.
Kur dora e tij hyri nen mbathje dhe me preku buzet e pidhit renkova ooooooohhhhhhhhhh dhe fillova ti zhvesh me shpejtesi bluzen .
Ai me zbertheu bluzen dhe permbi sutjena po me thithte majat e gjokseve derisa ato gufuan sikur do shperthenin , nderkohe qe dora vazhdonte te eksploronte pidhin.

Duke me lepire me gjuhe neper trup u ul ne gjunje dhe gjuhen e la te hecte drejt pidhit tim te perflakur .
Ja hapi buzet e medhaja me gishta dhe filloi ta lepinte me gjuhe majen, ohhh po çmendesha , valet e kenaqesise po me pushtonin, ai vazhdonte te me fuste gjuhen thelle ne vrimen e lengezuar dhe me gisht me ferkonte majen e pidhit . Po digjesha , po me çmendte nga kenaqesia, filluan te me pushtonin mornica neper trup.I rrembej koken me vrull dhe i putha buzet ku ndjeva shijen time.
E ngrita dhe fillova ta puthja une tani dhe ta pershkoja me gjuhe trupin e tij.
Me dore i ferkoja karin qe ishte ngrefur dhe forcuar tmerresisht.
Duke ja perkdhelur e preka koken e tij me goje, pstaj e laga me gjuhe te gjithin duke filluar nga fundi deri tek koka dhe me doren e djathte ndiqja levizjet e gjuhes.

Kur harrita tek koka e futa ne goje dhe fillova ta shty nga bredna gojes me gjuhe koken pikerisht tek maja kurse doren e levizja neper te.
Ngadale e futa te gjith karin brenda ne goje. gati sa nuk po me merrte fryme , fillova ta levzi neper goje duke e futur dhe e nxjerre, sa here qe hynte ndieja si me godiste ne gryke.
Ngrita syte dhe pashe dy sy qe po me perpinin , duke mos e hequr shikimin nga i fejuari im vazhdoja te thithja karin e tij , ta lepija dhe ta shtrengoja brenda gojes, ai po çemendej nga kenaqesia.
Karit filluan ti dilnin damaret sikur do shperrthente atehere ai me ngriti me shpejtesi , doren e futi tek pidhi im dhe filloi te ma ferkonte , u ul dhe nje here ne gjunje , une i kalova kemben mbi sup dhe ndjeva gjuhen e tij qe filloi te futej thelle ne pidh.

Durova sa munda por kenaqesia ishte ne kufij te ̤mendurise atehere i thashe: me qi se po vdes , futma karin se po pervelohem. Ai nuk degjonte por vazhdonte akoma me shpejt te fuste dhe te nxirrte gjuhen brenda pidhit tim kurs eme gisht te me pulsonte mbi maje. Ju luta prape Рme qi te lutem me qiiiii. Brenda vetes doja te vazhdonte akoma se po me sillte ne nje kenaqesi te jashtezakonshme dhe sa here qe i lutesha brenda vetes thosha qe te mos me degjonte . Ai nuk me degjonte mua por degjonte thirrjet qe leshonte pidhi im.
Ne nje moment as ai nuk duroj dot me . U ngrit me rrembeu me ngriti ne krah, perkuli pak gjunjet dhe me mbeshteti ne kofshe duke mbajtur karin me nje dore dhe me doren tjeter me mbante mua duke me ulur ngadale mbi kar.
-Ulem shpejt Рi thashe Рse po mbaroj nga qejfi , je duke me ̤mendur , por ai vetem me shihte ne sy se per te degjuar nuk degjonte asnje fjale.
u ngjesha me duar ne muret e ashensorit dhe i dhashe trupit poshte duke u ulur fort mbi kar .

Nje renkim i forte dhe i thelle pushtoi hapesiren: oooooooooohhhhhhhhhhhhhh.
Kur kari u fut i gjithi ne pidhin tim te perveluar filluam te levizim te dy me nje vrull te çmendur.Une ngrihesha e ulesha duke ndier se si rreshqiste kari neper muskujt e ppidhit.
Ja shtrengoja fort brenda me muskuj dhe sa here qe e shtrengoja ai thoshte : po , vazhdo , me kenaqe.
Kercyem ashtu si te çmendur rreth 15 min kur fillova te ndiej orgazmat e para qe filluan vale vale te me pershkonin trupin , ai nuk ndalte edhe pse uen renkoja dhe e shtrengoja fort sa here qe kaloja valet e qirjes.
Me ne fund nga shikimi i tij kuptova qe dhe ai ishte afer , dhe fillova te kercej me shpejt mbi te por ai me leshoi menjehere ne dysheme , me mbeshteti duart tek muri i ashensorit dhe me doli nga mbrapa me hapi pak kembet dhe ma futi prape karin e terbuar ne pidhin tim qe po tronditej nga qirja.

filloi te me qinte fuqishem , me shtrengonte nga gjosket dhe me terhiqet nga vetja.
Te dy po i afroheshim fundit , çmenduria sexuale po me pushtonte , nje orgazem e paprovuar po me afrohej , mbas tre orgazmash te njepasnjeshme po afrohej ajo qe do me shkatteronte komlet fizikisht.
Fillova te renkoj me ze te lart dhe ai po ashtu , ai me qinte , me qinte , me qinte dhe une vetem bertisja dhe renkoja duke i thene: fute me thelle , ashtu , ashtu, ohhhhhhhhhhh. oooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ai po derdhej brenda meje kurse une po vdisja nga qejfi.

E la karin brenda derisa mbaroi perpelitjet , pastaj me puthi.
Une po behesha gati te mbertheja kemishen por ai nuk me la : Mbaje me dore tha se nuk dua te lodhem te ta zhvesh sa te shkojme ne dhome.
Vume ne pune ashensorin prape dhe sapo dolem nga ai nxituam per ne dhome ku sa mbyllme deren filluam te benin sex perseri.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close