VIP

Tuna gjithmone seksi ne skene

Tuna gjithmonë ndryshe në skenë. Joshëse, edhe pse servir performancën e një vajze të fortë. Altuna Sejdiu, 25-vjeçare nga Shkupi, që njihet në Shqipëri njësoj si në Maqedoni e Kosovë me emrin Tuna, ka krijuar imazhin skenik të vajzës çapkëne.

Tuna ka arritur të bindë edhe ata që e dëgjojnë dhe e pëlqejnë… Asnjëherë nuk mungojnë adhuruesit, që mendojnë se nuk bëhet fjalë për një bukuroshe që këndon, por për zërin e ritmit R&B, me fytyrë të bukur. Ekstravagante në skenë?

Po. Pa dyshim- thotë Tuna. Skena kërkon ekstravagancë. Veshja e përditshme nuk ndryshon shumë nga pasioni që ajo ka për veshjet sportive. “I dua veshjet, që më bëjmë të ndihem rehat dhe që nuk më shkaktojnë siklet si në jetën e përditshme, pse jo dhe në skenë”, thotë Tuna.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close