s Vazhdimi i dytë i filmit “Twins” | www.Zemra.Org

Vazhdimi i dytë i filmit “Twins”

Mediat amerikane raportojnë se ekziston mundësia që të xhirohet vazhdimi i filmit “Twins” me Arnold Schwarzeneggerin dhe Danny DeViton në rolet kryesore.

Sipas Huffington Post, regjisori i këtij filmi planifikon ta angazhojë edhe komikun Eddie Murphy.

Schwarzenegger dhe DeVito do të luanin sërish binjakët me dukje dhe karakter tërësisht ndryshe nga njëri-tjetri, ndërsa Murphy do të paraqitet së vëllai i tretë.

Komedia “Twins” filloi shfaqjen nëpër kinematë amerikane në dhjetor të vitit 1988, ndërsa përfitoi rreth 216 milionë dollarë anembanë botës, derisa për xhirimin e filmit ishin shpenzuar 15 milionë dollarë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.