VIP

Vdes Ali Ahmeti – Elezi i “Kafeneja Jonë”

Aktori i njohur kosovar, Ali Ahmeti vdiq në moshën 66 vjeçare pas një sëmundje të rëndë, me të cilin është përballur për një kohë të gjatë.

Ahmeti njihej për një sërë rolesh, dhe së fundi ishte aktual me rolin e Elezit në serialin e njohur “Kafeneja Jonë”.

Ai ishte babai i nënkryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button